

Dešimt Kėdainių rajono 14-15 metų amžiaus jaunuolių, kartu su jaunuoliais iš Anykščių ir Biržų rajonų, gegužės 20-22 dienomis dalyvavo edukaciniame rengynyje-stovykloje, Anykščių rajone, kuris buvo organizuotas pagal 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų finansuojamo projektą „Sveikesnis ir saugesnis jaunimo gyvenimas“ (Nr. LT03-1-SAM-K01-011).
Stovyklos metu jaunuoliai susipažino su šiaurietišku ėjimu ir mokėsi jo pagrindų, gilino pirmosios pagalbos teikimo žinias, susipažino su tvarumo ir sveikatai palankių gyvenimo įgūdžių svarba ir jų formavimu. Stovyklos metu taip pat vyko įvairūs užsiėmimai susiję su psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija, sveika mityba, streso ir depresijos mažinimo būdais, stereotipais mūsų gyvenime, santykiais, situacijų nagrinėjimu, darbu komandoje, pasitikėjimu savimi, empatija, tikslų siekimu kiekvieną dieną.
Parengė Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose, Kristina Orechovaitė
Renginio akimirkos:





Naudinga nuoroda Jaunimo sveikata

Naudinga nuoroda Jaunimo sveikatos tinklas



