Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos organizuoto ir Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdyto Kauno apskrities 10-11 ar 2-3 gimnazinių klasių moksleivių konkurso ,,Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!” skirto Europos supratimo apie antibiotikus dienai paminėti I-ojo etapo nugalėtojais Kėdainių rajone tapo Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazijos II klasės mokinės Benita Kestenytė ir Austėja Aniulytė, merginoms pasiruošti padėjo Jūratė Vaiginienė. Komanda apdovanota padėkos raštais ir atminimo dovanomis.
Ši trijulė atstovaus Kėdainių rajoną II-ame etape. 2022 m. lapkričio 15 – 25 d. Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupė ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetas (toliau – LSMU VSF) organizuoja baigiamąją konferenciją. Programoje numatomi 8 Kauno apskrities savivaldybių atstovų (I etapo nugalėtojų) pristatymai, apdovanojimai, susipažinimas su LSMU VSF.
Linkime sėkmės!






