Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija kartu su Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuru gruodžio 3 dieną sukvietė visus šiaurietiškojo ėjimo entuziastus iš visos Lietuvos į jau tradiciniu tapusį žiemos sezono atidarymą Druskininkuose. Druskininkai žygeivius pasitiko nuostabiu oru, gražia gamta, paruoštomis 7 ir 14 kilometrų ėjimo trasomis. Čia visada gera susitikti su pozityviais šiaurietiškojo ėjimo atstovais iš visos Lietuvos. Šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidaryme dalyvavo ir gausus būrys kėdainiečių, kurie jau spėjo pamilti šį vaikščiojimo būdą, dalyvaudami Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose užsiėmimuose.
Pareingė Kėdainiužų rajono savivaldybės svisuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Jūratė Petraitienė
Akimirkos iš renginio:








