Onkologinėmis ligomis sergančiųjų žmonių asociacija „Švęsk gyvenimą“ dėkoja Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Danguolei Avižiuvienei už geranorišką bendradarbiavimą, organizacinę ir finansinę pagalbą.
„Dar svarbesnė dvasinė Jūsų padėka tiems, kurie šiuo metu kovoja su viena iš sunkiausių ligų. Be jūsų paramos mūsų tikslai ir svajonės būtų sunkiai įgyvendinami. Ačiū, kad stiprinate mūsų bendruomenę“, – rašoma padėkos tekste.



