
Kaip praleisti vasarą saugiai, aktyviai ir linksmai, išvengiant nelaimingų atsitikimų?
Apie tai šiandien su priešmokyklinės „Obuoliukų“ ir ikimokyklinių „Viščiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikučiais kalbėjosi visuomenės sveikatos specialistė Gailutė, organizavusi užsiėmimą „Būk atsakingas, saugiai praleisk vasarą“.
Mažieji sužinojo, kokie pavojai gali tykoti gatvėje, kieme ir gamtoje. Pasikartotos saugaus maudymosi vandenyje taisykles bei aptarta, ko nereikėtų daryti, norint išvengti traumų.
Kiekvienas norėjo pasisakyti, kas jiems buvo nutikę, ar kokias traumas patyrė važiuodami dviračiu ar neatsargiai bėgiodami.
Mažieji pasižadėjo būti atsakingais, atidžiais, prireikus padėti nelaimės ištiktam draugui ir sveiki sugrįžti į darželį po vasaros atostogų.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Gailutė Rutkauskienė


