Vasario 26 d. Kėdainių r. Surviliškio V. Svirskio pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Augu sveikas“.
Renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis sveikos gyvensenos principais, plėsti jų žinias apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą bei emocinę sveikatą.
Pirma viktorinos dalis buvo teorinė, dalyviams teko įveikti 16 klausimų. Antroje viktorinos dalyje mokiniai turėjo pademonstruoti sumanumą ir rankų miklumą makaronų vėrimo ant virvutės, žvejojimo bei kortelių dėliojimo rungtyse. Viktorina suteikė vaikams daug gerų emocijų, jie ne tik pasitikrino žinias apie sveikatą, bet ir puikiai praleido laiką.
Informaciją parengė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose, Kristina Bartašiūtė.





